Děkujeme sponzorům a partnerům za jejich podporu:

 

 

Oslava 40-ti let tábora ve Světlý

Ahoj současní i minulí táborníci,

letos je tomu 40 let, co se na louce v Dolní Světlé konal první dětský tábor. Toto výročí se sluší pořádně oslavit a zavzpomínat na historii. Proto vás zveme dne 13. a 14. 7. 2019 na setkání přítomnosti s minulostí, na louku nad Dolní Světlou (Šašlik). Budeme se bavit, vzpomínat, ukážeme vám současnou práci spolku, připravíme pro vás zajímavou hru a nejedno další překvapení.

Jsme na začátku příprav, dáváme dohromady kroniky, fotografie, diplomy, materiály k celotáborovým hrám i jiné táborové artefakty. Pokud i vy máte doma něco, co by mohlo naše setkání obohatit a připomenout ostatním nějaký střípek z historie tábora, určitě se s ostatními podělte.

Abychom si udělali představu, kdo z vás bude mít o setkání zájem, zašlete nám na sebe kontakt přes formulář. Termín pro vyjádření předběžného zájmu je do 28.4.2019.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Pokud budete mít zájem přispět jen nějakými dokumenty, kontaktujte nás na mail info@vesmir-ricany.cz.

V průběhu května zájemcům o setkání zašleme bližší informace k organizaci oslav 40. výročí.

S pozdravem

Ivo Jauris, Ivo Nechutná (Zahradníčková)

A ještě musíme učinit za dost GDPR, takže při účasti na akci souhlasíte s pořizování fotografií a videozáznamů a s jejich případným zveřejněním na internetu, v médiích apod. v rámci propagace spolku, mapování historie a pro další potřeby spolku Vesmír Říčany, z. s.

Pokud zašlete fotografie mapující historii spolku a ostatní dokumenty, souhlasíte s jejich případným zveřejňováním na internetu a v ostatních médiích v rámci propagace spolku, mapování historie a pro další potřeby spolku.

Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat zasláním výslovného a konkrétního nesouhlasu na emailovou adresu spolku.

Účast na akci je samozřejmě dobrovolná a na vlastní nebezpečí. Za organizační tým Ivo Jauris, předseda spolku